O Nas

  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna jest placówką prywatną. Istnieje od 1994 roku. Oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne obejmujące pełny zakres procedur dentystycznych od wypełnienia ubytku próchnicowego po implantologię.

Większość zabiegów wchodzących w skład zwykle kompleksowego leczenia zachowawczo-chirurgiczno-protetycznego przeprowadza jeden, najwyżej dwóch lekarzy. Pozwala to na przyjęcie pełnej odpowiedzialności za całokształt leczenia danego pacjenta. Ponadto pacjenci nie są anonimowi - pomimo dużej liczby nazwisk w bazie danych znamy niemal wszystkich

   Staramy się zapewnić maksimum komfortu . Wszystkie zabiegi przeprowadzane są metodą " na cztery ręce" - asystentka przez cały czas pracuje z lekarzem przy fotelu. Oba stanowiska pracy ,którymi dysponujemy mieszczą się w dwóch oddzielnych pomieszczeniach, co z kolei gwarantuje pacjentowi komfort intymności. W trosce o bezpieczeństwo  pacjentów  stosujemy  nowoczesne systemy dezynfekcji i sterylizacji.

Tam ,gdzie to tylko możliwe ,stosujemy materiały i sprzęt jednorazowy. Zdjęcia rentgenowskie  wewnątrzustne  wykonujemy na miejscu.. Współpracujemy z innymi specjalistami , których opinia  i pomoc są czasem niezbędne do przeprowadzenia leczenia na najwyższym możliwym poziomie.

Pracownia,z którą współpracujemy ma wieloletnie doświadczenie i dysponuje najnowocześniejszymi technologiami. www.techdent.com.pl